Free YouTube Download Manager

1
oy
0

Youtube videolarını indirin ve dönüştürün

13.2k

Bu uygulamayı oyla

Free YouTube Download Manager YouTube'dan videolar indirerek istediğiniz formata dönüştürdüğünüz bir uygulamadır. Dahası bunların hepsini tarayıcınızı açmadan yapabilirsiniz.

Program herhangi bir videoyu kolayca arayabileceğiniz çok basit bir ara yüz kullanır. Sadece indirmek istediğiniz videonun adını arama çubuğuna yazın, onu seçin ve uygun (indir, ses olarak indir ya da dönüştür) tuşa tıklayın.

Arama çubuğuna yazmanın yanında Free YouTube Download Manager zaman kazanmak için Youtube'tan video linkleri kopyalayıp yapıştırmanıza izin verir.

Free YouTube Download Manager'ın en kayda değer özelliklerinden biri de videoları yüksek ya da düşük çözünürlükte indirebilmesidir. Ancak bu opsiyon sadece 720p veya 1080p yüklenen videolar için aktif olacaktır.

Diğer bir güzel özellik de videoları MP3 olarak indirme şansıdır, böylece onları bilgisayarınızdan ya da mobil cihazınızdan direkt olarak dinleyebilirsiniz.

Free YouTube Download Manager YouTube'tan videolar indirmenizi sağlayan çok kapsamlı bir araçtır. Sadece programın doğrudan ara yüzünden videoları görmenizi ve indirmenizi sağlamaz, aynı zamanda bunları ses dosyası veya HD veya 3D olarak kaydetmenizi de sağlar.
Kısıtlamalar

Bir seferde sadece ilk 10 dosyayı taşıyabilirsiniz.
Bir filmin veya şarkının sadece ilk üç dakikasını dönüştürür.

Uptodown X